Resort

Resort

Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí, jako jsou svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře a jiné. Dále je vhodný pro organizaci sportovních soustředění. V současné době se zde pravidelně pořádá fotbalová a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce.

Resort Zduchovice je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámeček Zduchovice, zřícenina královského hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple. Malebné okolí přímo vybízí k výletům, pěší turistice a cyklistice. Nepřeberné množství cyklotras a turistických cest Vás provede tímto krásným krajem. Přijdou si na své i rybáři a milovníci zvířat. Přímo ve Zduchovicích se nachází jedno z největších parkurových závodišť v Čechách, kde se pořádají jak národní, tak i mezinárodní parkurové závody. Na své si tak přijdou především milovníci koní a jezdectví.

Přímo v Resortu Zduchovice nebo v jeho blízkosti je možné využít spousty aktivit:

- parkurové a drezurní jezdecké závody (CSIO Zduchovice, Mistroství České republiky, Český skokový pohár, Drezurní šampionát, atd.)

- prohlídka jezdeckého areálu a narozených hříbátek

- beach – volejbal

- fotbalové hřiště

- rybaření

- projížďky na motorovém člunu po Vltavě

 

 

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  
Beru na vědomí