NEVŠEDNÍ SOBOTA VE ZDUCHOVICÍCH

NEVŠEDNÍ SOBOTA VE ZDUCHOVICÍCH

Vážení a milí,

srdečně zveme všechny do Zduchovic na DOMÁCÍ  ZABIJAČKOVÉ HODY, které budou probíhat v v sobotu 19. 10. 2019 od 10:00. Kromě zabijačkových specialit se najde i něco pro vegetariány a milovníky sladkého. Zabijačkové speciality si budete moci zakoupit i domů (objednávkový formulář níže)!

Současně bude probíhat i OCHUTNÁVKA VÍN Z VINAŘSTVÍ ZD NĚMČIČKY a to od 12:00 do 15:00 a celodenní JEZDECKÉ PARKUROVÉ ZÁVODY. → Přijďte si za námi užít nevšední sobotu.

Níže naleznete jídelníček, nabídku vín a další informace o akci.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji