Luxusní Prosecco a vína v nabídce Pensionu Jezerná

Luxusní Prosecco a vína v nabídce Pensionu Jezerná

Pro milovníky Prosecca máme v nabídce jako novinku sušší variantu brutt od privátního Italského vinaře pod značkou Bosa brutt a samozřejmě naši vlajkovou loď Mionetto.  

Pro milovníky vín máme z bílých vín připravenou kolekci privátního vinařství Nemčicky. Letní verzi lehkých vín Ryzlink rýnský, Savignon, Rulamdské šedé. K pokrmům pak přívlastkovou sušší verzi odrůdy Pálava pozdní sběr a Veltlínské zelené.

Z červených vín máme v nabídce Italské Moltepulciano Aruzzo, Merlot Barone Montalto a Pinot Noir.

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  
Beru na vědomí