ZABIJAČKOVÉ HODY 2019

ZABIJAČKOVÉ HODY 2019

Vážení a milí,

srdečně zveme všechny do Zduchovic v sobotu 19. 10. 2019 od 10h na DOMÁCÍ  ZABIJAČKOVÉ HODY.  Rádi bychom vás touto cestou vylákali z města ven do přírody :)

Kromě zabijačkových specialit budou připraveny i dobroty ze zvěřiny či sladké pokrmy. Zabijačkové speciality si budete moci zakoupit i domu!

Příznivce koní určitě potěší, že akce se opět koná v jezdeckém areálu a budete mít možnost sledovat koňské parkurové závody. Ubytovat se můžete přímo v areálu v 3* pensionu za zvýhodněnou cenu. 

 

ADRESA:             

Resort Zduchovice

Zduchovice 65

262 63 Kamýk nad Vltavou

 

ubytování: klara@resort-zduchovice.cz

více informací: info@kone-zduchovice.cz , 604 220 575

 

 Těšíme se na Vaši návštěvu!! :)

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji