Francouzský víkend ve Zduchovicích 9. - 10. 11. 2019

Francouzský víkend ve Zduchovicích 9. - 10. 11. 2019

Francouzský víkend ve Zduchovicích

 

Vážení a milí,

srdečně Vás zveme do Zduchovic na FRANCOUZSKÝ VÍKEND, který bude probíhat v termínu 9.-10.11. 2019. V sobotu 9.11. je na programu 2.kolo jezdeckého seriálu JUMP&TRAVEL TOUR tentokrát ve znamení Francie, kdy pro vás naši kuchaři připravili menu plné francouzských specialit, těšit se můžete např. na slané galletes, fois gras či husí paštičku. Součástí sobotního programu bude i ochutnávka francouzských vín a večerní promítání filmu Léto s gentlemanem.

 

V neděli 10.11.2019 bude ve Zduchovicích připraven slavnostní Svatomartinský oběd s ochutnávkou letošních Svatomartinských vín.

Těšit se můžete na vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou, jemnou husí paštičku s omáčkou z lesního ovoce a opečenou bagetkou, pomalu pečené husí stehýnko s variací knedlíků a dvěma druhy zelí se, nebo smažené vepřové řízečky z vepřové panenky s domácím bramborovým salátem, pokud zrovna neholdujete husičce.

Jako sladkou tečku pro Vás připravíme. např. domácí svatomartinský kynutý koláček.

Podávat se budou i letošní Svatomartinská vína - Zweigetrebe rose a  Müller Thurgau.

Na neděli je nutná rezervace místa předem: email barbora@resort-zduchovice.cz nebo tel. 605 541 931

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! :)

 

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji