Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje jsou vybaveny dvěmi lůžky s velice kvalitními matracemi a třetí lůžko je připravené z rozkládací sofy. Pokoje  jsou situovány jižním směrem s výhledem na malebné panorama vrchu Jezerná a jezdecký areál.

Všechny třílůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny odkládacím stolkem, televizorem a mají k dispozici Wi –fi připojení zdarma.

 

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  
Beru na vědomí